Balda Film s.r.o.
Eliášova 792, 160 00 Praha 6
(+420) 728.646.660
production@baldafilm.com
Sledujte nás
 

Narušitel

Oops...
Slider with alias home 1 not found.

O filmu

Nezapomínej, co bylo v nás

Silný a napínavý příběh českého leteckého esa, jeho kamarádů i bezbřehou lásku k létání přináší do kin film Narušitel. Život armádních letců socialistického Československa naplňovaly opojné chvíle svobody v oblacích a přátelství na celý život, z velké části ho ale ničil dozor státní bezpečnosti a jejích udavačů. Čtveřice kamarádů a jejich letecký mentor spolu létají a slouží v armádě dvacet let. Pak se ale po dlouhé době začne rozmotávat smrt bývalého pilota RAF při pokusu o přelet na západ a hlavní hrdina nemá jiné východisko, než se ho pokusit napodobit. „Jste narušitel, následujte mě,“ jsou slova, která sám často hlásí do vysílačky, když nutí k přistání ty, kdo se na západ za svobodou vydávají vzduchem v letadlech. Teď se o stejně zoufalý útěk musí pokusit i on. Film vznikl na motivy skutečného příběhu armádního pilota Vladislava Baldy, který natočil jeho vlastní vnuk David Balda.

Narušitel / Freedom in the air

Trailer

Autoři a obsazení

the story of adventure, hate and love

Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare.

David Balda

Režisér, kameraman, scénárista, producent

Markéta Hrubešová

Producent

Martin Kirov

Střih

Jiří Janouch

Hudba

Filmmakers about the movie

Film musí být udělaný s láskou a úctou jak k řemeslu, tak k tématu a neměl by obsahovat laciné prvky komerce. Myslíme si, že je nejdůležitější dát důraz na samotnou atmosféru filmu a emoční vyznění, abychom mohli diváka, na základě kvalitního příběhu, maximálně vtáhnout do děje.

Sing up for news

the story of adventure, hate and love
Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Maecenas sed diam eget risus varius blandit sit amet non magna. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum nibh ultricies vehicula ut ilelit. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit ultricies.

7
Projekty
16
Televizní vysílání
1126
Promítání v kinech
580000
Diváků
809000
YouTube zhlédnutí

It seems that you haven't connected with your Twitter account
I am test text for Message shortcode.